Bine ai revenit, Zeljka Nikolic

Bine ai revenit, Zeljka Nikolic

11 Mai 2024, autor: SCM Craiova


Anunț special într-o zi specială pentru SCM Universitatea Craiova. Clubul nostru anunță că a ajuns la o înțelegere cu handbalista Zeljka Nikolic, care revine „acasă”, așa cum îi place să spună. Pilon de bază în echipa care a reușit cea mai mare performanță din istoria sportului craiovean, câștigarea Cupei EHF (2018), Nikolic revine în Bănie, iar extrema dreaptă va lupta din nou pentru culorile alb-albastre!

Handbalista este dublă câștigătoare de Liga Campionilor, campioană în Cupa EHF și jucătoare importantă pentru Naționala Serbiei.

Îi urăm bine ai revenit și abia așteptăm să o revedem în tricoul echipei noastre! ????

#WelcomeBack


© 2020 SCM Craiova. Toate drepturile rezervate.
Developed by tibis.