Debutăm în Divizia Ecvstră

Debutăm în Divizia Ecvstră

7 Aprilie 2022, autor: Ionut Greere


Ne facem debutul la două competiții naționale aflate sub patronajul Federatia Ecvestra: Cupa Federației Dresaj și Cupa Equestria Obstacole.

Plecăm pe un nou drum, o nouă aventură, și ne dorim ca sportivii Craiovei să aducă publicului cât mai multe prestații de calitate care să vă bucure și, împreună, să aducem cât mai multe premii și medalii pentru orașul nostru.

Performanța este ceea ce ne definește.

Participanți din partea clubului nostru vor fi: Carla Dobrica (Colonel), Asproiu Timeea (Grațiela), Carla Dinu (Maraton), Mihai Constantin Butoi (Luthier) și Anna Pitru (Casper), Bianca Tudor (Ducesa).

Mult succes și să avem cât mai multe performanțe!


© 2020 SCM Craiova. Toate drepturile rezervate.
Developed by tibis.